سایر بوستانهای جنگلی از ایده شهرداری منطقه ۲۲ استفاده کنند

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی عدم ورود خودرو به بوستان چیتگر را اتفاق بسیار خوبی دانست و گفت : من از این ایده (عدم ورود خودرو به بوستان چیتگر) دفاع می کنم و امیدوارم سایر پارک های جنگلی تهران نیز از این ایده تبعیت کنند.

همدلی و همکاری فی مابین مدیریت شهری و شورایاری ها نباید به انحراف کشیده شود

شهردار منطقه22 بر لزوم همدلی و همکاری مدیریت شهری و شورایاری ها تاکید کرد.

پیام تسلیت رئیس شورای شهر تهران

محسن هاشمی رفسنجانی در طی ارسال نامه ای به دکتر نوذرپور درگذشت پدرهمسر ایشان را تسلیت گفت؛ جناب آقای دکتر نوذرپور شهردار منطقه 22 احتراما،ضایعه درگذشت پدر همسر گرامیتان را از طرف خود و اعضا و همکاران شورای اسلامی شهر تهران

تشکیل کمیسیون طراحی شهری؛ ضرورتی جدی برای شهر تهران

رشد ناموزون و توسعه نامتوازن شهر تهران؛ موجب تقلیل کیفیت فضای شهری شده است. در ادامه این رشد، استقرار مدیریت شهری با رویکرد "کالایی نگری" نتیجه ای جز کاهش سرزندگی و حذف هویت از فضاهای عمومی در بر نداشته است لذا ضروت تغییر رویکرد از "کالایی نگری" به "انسان محوری" اجتناب ناپذیر است.

آماده سازی محل‌هایی برای گفت‌وگو کاندیداها با شهروندان

رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری‌ محلات شهرداری منطقه22، انتخابات شورایاری‌ها را کاملا از جنس اجتماعی دانست، نه سیاسی و از تمام آحاد مردم در این مشارکت اجتماعی دعوت کرد.

طرح تفصیلی منطقه٢٢ تصویب شده و به زودی ابلاغ می‌شود

شهردار تهران گفت که تقویت زیرساخت‌ها و مقاوم‌سازی پل‌ها حیاتی است و در همین راستا باید حدود ٧٠٠ دهنه پل در تهران دائماً مانیتور شوند.

تقدیر از پیشتازی روابط عمومی منطقه22 در حوزه های مختلف/سپهر جدیدی را گشودید

رئیس شورای اسلامی استان تهران، گفت: همکاران روابط عمومی بیشترین کار را انجام می دهند و بیشترین تعاملات را با درون و برون سازمان دارند و هیچ گاه هم دیده نمی شوند و ما همیشه قدردانتان هستیم و آنان را سنگربانان شهرداری خطاب می کنم.

شورایاران با اولویت بندی از مدیریت شهری مطالبه گر باشند

دکتر نوذرپور با استفاده از تجارب حضور در مسئولیتهای ملی تلاشهای زیادی برای رفع مشکلات منطقه کرده است

محیط خلاقی را برای شهروندان ایجاد کردیم / باغ راز هستی در گسترش روابط اجتماعی موثر است

شهردار منطقه ۲۲ تهران در مراسم افتتاح باغ راز هستی گفت: در منطقه ۲۲ مهم‌ترین رسالتی که شورای شهر برای ما تعریف کرده است، نظم‌بخشی به ساخت و سازهای این منطقه است.

تقدیر از علی نوذرپور به عنوان مدیر برتر ارتباطی

در اولین همایش مدیران برتر شهر ارتباطی تهران علی نوذرپور شهردار منطقه22 و علیرضا خامسیان مدیر اداره ی روابط عمومی شهرداری منطقه22 به عنوان مدیران برتر شهر ارتباطی معرفی شدند.

افتتاحیه عارفانه

آیین افتتاح و بهره برداری از 55پروژه مدیریت شهری در منطقه 22 با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، دکتر محمدرضا عارف رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه22 و اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.